odzież dla puszystych panów

Odzież dla puszystych panów

Odzież dla puszystych panów – gdzie szukać

Kiedy twój problem to duża odzież męska, sklep internetowy wydaje się dobrym rozwiązaniem. Rynek oferuje nam sklepy internetowe, które specjalizują się w dużych rozmiarach ubrań. Oprócz dużego wyboru fasonów i rozmiarów, w swojej ofercie posiadają także odzież dla puszystych panów oraz również porady jak dobrać ubranie do sylwetki. Oczywiście nie można także pominąć pań – równie dostępna jest odzież damska xxl. Każdy mężczyzna pomimo dużych wymiarów, posiada inną figurę, która wymaga odpowiedniego fasonu koszuli czy spodni. Zazwyczaj można skorzystać z gotowych stylizacji i porady konsultanta.

Spodnie i koszula XXL

Spodnie oraz koszule męskie dla otyłych muszą charakteryzować się właściwym fasonem. Nieodpowiednie dla otyłego mężczyzny jest noszenie zbyt szerokich ubrań. Koszula, która posiada po prostu rozmiar XXL nie gwarantuje nam, że będziemy wyglądać szczuplej. Nie zagwarantuje także, iż zamaskuje figurę, wręcz może optycznie poszerzać. Odzież dla puszystych panów powinna być dobrana do gabarytów. Oznacza to, że koszule czy spodnie należy dobierać sugerując się obwodami poszczególnych części ciała. Koszule powinny być wręcz dopasowane w odpowiedniej części. Spodnie nie powinny być jednakowej szerokości lecz powinny się zwężać w nogawkach. Dodaje to sylwetce lekkości. Nie popadajmy jednak w skrajności, zbyt obcisłe ubranie nie będzie również dobrze wyglądać.

Okrycie wierzchnie XXL

Szukając okrycia wierzchniego możemy dopasować długość, która powinna sięgać za brzuch, a najlepiej do połowy uda, pozwoli to zamaskować niedoskonałości brzucha oraz ud. Wybierając okrycie nie skupiajmy się na futrach, grubych podszewkach, które tylko nas poszerzą. Starajmy się wybierać cieńsze okrycia, np. płaszcze bądź kurtki. Bardzo ważne są również barwy. Nie każdemu pasuje czerń, która jak wiadomo powszechnie – wyszczupla. Powinniśmy skłonić się tu odcieniom brązu, granaty oraz szarości. Unikajmy krzykliwych kolorów, chyba, że w dodatkach, np. krawacie. Warto także zwrócić uwagę na desenie, duże kraty czy poziome pasy działają niekorzystnie na sylwetkę optycznie ją pogrubiając. Duże napisy na koszulkach również przyciągają wzrok na część ciała, którą chcemy ukryć, czyli zbyt duży brzuszek.

Odzież dla puszystych bez poprawek

Większość ubrań kupiona w tradycyjnych sklepach wymaga poprawki krawca, co przeważnie wiąże się z dodatkowymi kosztami oraz poświęconym czasem. Stacjonarny sklep dla puszystych panów oferuje zazwyczaj poprawki na miejscu i w cenie ubrania. Warto zatem wybrać wizytę w specjalistycznym sklepie stacjonarnym lub internetowym, w którym zostaniemy obsłużeni w fachowy sposób oraz w którym większość ubrań będzie zawierała rozmiarówkę dla panów o większych gabarytach.